functionPorez

OPTIMA

    Jednotková cena za m2 s DPH v zákl. cenníkovej zostave.

    Cena sa mení na základe rozmeru a typu látky.

Cena od: 57.00 €
Súhlas

Kontaktovaním spoločnosti Ing. Ľuboš Horňák H+H POPRAD, so sídlom Velické nám. 1182/23, 058 01 Poprad, IČO 30637775, zapísanej v Živnostenskom registri Slovenskej republiky, Okresný súd Spišská Nová Ves pod číslom 706-5316, udeľujem spoločnosti súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu uvedenom v bode 4 formulára za účelom:

a to na dobu dvoch rokov.

Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa hhpp@hhpp.sk alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa. Informácie, ktoré sa majú poskytnúť pri získaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa článku 13 Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov je možné prečítať TU. Vyhlasujem, že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé a boli poskytnuté slobodne.

Textílna roleta Optima

Látková roleta s vodiacimi lištami po stranách a s krytom návinu. vhodná pre rozmer maximálne 2000 x 2500mm (š x v) podľa druhu látky. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenie výšky stiahnutia látky. Priemer hriadeľa je 25 mm. Montáž sa prevádza pomocou obojstrannej lepiacej pásky na okenné krídlo (nezmenšuje svetlosť).Základná cenníková zostava Optima

Látka: 100% polyestér, vzor: výber zo vzorkovníku látok

 • BOX

  hliníkový profil, farba: biela, hnedá, strieborná

 • DRŽIAKY A KRYTKY

  plastové, farba: biela, hnedá, strieborná

 • Vodiac LIŠTA

  hliníková, farba: biela, hnedá, strieborná

 • ZÁVAŽIE LÁTKY

  hliníkové, farba: biela, hnedá, strieborná

 • OVLÁDANIE

  retiazka, farba: biela, hnedá, šedá

 • UCHYTENIE

  krídlo okna


Príplatky

 • Výška roletky

  1710 - 2000 mm, 2010 - 2500 mm