HISTÓRIA

História firmy H+H POPRAD siaha až do roku 1991, kedy sa Ing. Ľuboš Horňák (terajší jediný majiteľ spoločnosti) spolu s bratom a kamarátom rozhodli spojiť svoje sily a začať podnikať. Prvotné kroky podnikateľského plánu viedli k montáži okenných fólií a utesňovaniu okien a dverí. O rok neskôr sa traja spolumajitelia rozhodli, že na podnikanie je potrebný nepárny počet ľudí a traja sú veľa. V roku 1992 sa Ing. Ľuboš Horňák stal jediným majiteľom spoločnosti H+H POPRAD. Postupne začali pribúdať jednotlivé činnosti podnikania ako napríklad renovácie okien, dverí a tieniaca technika.

RODINNÁ FIRMA

Malá, ale prosperujúca živnosť sa po zapojení Ľubošovho otca stala rodinným podnikom s dôrazom na kvalitu a spokojnosť zákazníka. Práve otec mu bol v podnikaní dlhé roky veľkou oporou. V rovnakom čase do firmy nastúpil Jaroslav Kukura, ktorý už 25 rokov odvádza kvalitnú a poctivú prácu. Okolo roku 2000 sa firma začala zaoberať predajom bezpečnostných dverí, zasklievaním balkónov, terás a predajom polykarbonátu. V roku 2005 nastala zatiaľ najväčšia zmena, keď sa firma presťahovala na terajšiu adresu do Popradu-Veľkej. Tu, vo väčších priestoroch H+H rozšírila predaj polykarbonátu o plexisklo, montáže striešok a prístreškov na mieru.

NOVÉ NÁPADY

Po vzore otca, dcéra Alexandra, ako najmladší prírastok do firmy, prispieva novými nápadmi a aktívne sa snaží zjednotiť a pozdvihnúť firemnú identitu. Predaju a následnej montáži širokého spektra produktov sa firma H+H POPRAD venuje dodnes, pričom zúročuje bohaté, 29-ročné skúsenosti v oblasti obchodu a služieb.

Spokojní zákazníci